EKO Promina d.o.o.  •  Put kroz Oklaj 144  •  22303 Oklaj  •  022 881 046  •  kontakt@eko-promina.hr

Skupština društva

Općina Promina čini Skupštinu Društva, a zastupana je po načelniku Općine. Skupština Društva je tijelo u kojem osnivač donosi odgovarajuće odluke, na koje je ovlašten zakonom i Izjavom o osnivanju EKO Promina društva s ograničenom odgovornošću za obavljanje komunalnih djelatnosti (pročišćeni tekst) od 7. svibnja 2020. godine.

Sukladno članku 12. Zakona o pravu na pristup informacijama (NN broj 25/13 i 85/15) sve osobe zainteresirane za prisustvovanje sjednici Skupštine Društva dužne su se, iz organizacijskih razloga, prethodno prijaviti, najkasnije tri radna dana prije održavanja sjednice e-poštom Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. službenici za informiranje. Dvjema osobama se istodobno osigurava neposredno prisustvovanje sjednici Skupštine Društva, pri čemu se vodi računa o redoslijedu prijavljivanja. Osobe koje neposredno prisustvuju sjednici Skupštine Društva nemaju pravo aktivnog sudjelovanja u radu sjednice, ne smiju ometati održavanje sjednice, sudjelovati u raspravi rukovodstva, nemaju pravo postavljati pitanja, niti iznositi svoje stavove tijekom trajanja sjednice.

Poslovnik o radu skupštine drustva EKO Promina d.o.o.

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE
1. POSLOVNIK PDF 207 KB